Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
nasz dom idealny

offlinejasionka blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt Z117 w IGN Projekt
8652 odwiedzin | wpisów: 31, komentarzy: 42, obserwuje: 25

krok do przodu, a dwa do tyłu...

autor: jasionka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wraz z końcem naszego urlopu popsuła się pogoda. Ostatni tydzień ciągle padało, a my w domu byliśmy tylko w poniedziałek. Podłączyliśmy wszystkie przełączniki i gniazdka - mamy zatem prąd w domu. Zaczęłam rozglądać się za wystrojem naszego domu, i tak znalazłam ładny narożnik do salonu. Nadmienię może jak to u nas ma być mniej więcej. Wymyśliłam sobie, że kuchnia będzie biała z drewnianym blatem, salon w konwencji jasno-szarej. Styl chyba dość minimalistyczny - ma być przytulnie i ładnie, choć dość uniwersalnie, tak aby wystrój mógł być zmieniany dodatkami. Ostatnio ciągle przeglądam inspiracje na homebook.pl, pewnie znacie też tą stronę - wg mnie jest świetna do czerpania pomysłów. Poniżej kilka inspiracji, które mnie zainteresowały :-)

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35412/biala-kuchnia-projekt-styl-skandynawski-studioloko.jpegBardzo podobają mi się szafki tego typu. Co prawda, ja nie zrobię drewna na ścianie, a szkło, ale raczej zastanawiam się nad przezroczystym z jakimś fajnym motywem... Widziałam takie szafki w Ikei choć taki wzór pojawia się wszędzie. Otwieranie jest dość niepraktyczne - szybko będą się pewnie brudzić, ale białe jest piękne... Kuchnię chyba zamówimy indywidualnie, nie z gotowców...

Salon w szrościach miałby wyglądać mniej więcej tak:

blog budowlany - mojabudowa.pl

W sypialni też będą dominowały jasne kolory... zastanawiamy się nad takim łóżkiem:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Łóżko trochę zwyczajne, ale w stonowanym drewnianym odceniu, ładne... do tego w sypialni będą dwie szafeczki nocne, zabudowana szafa i toaletka... 

blog budowlany - mojabudowa.plNa dole mamy toaletę i łazienkę, co do łazienki nie mam jeszcze jakiegoś pomysłu, chociaż wiem jak będą poustawiane meble, ale na toaletę mam już pewien pomysł:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Ale chyba jest zbyt mdła... znalazłam jeszcze coś takiego:

blog budowlany - mojabudowa.pl

I zastanawiam się czy takie rozwiązanie nie jest lepsze...

No właśnie, o tym Wam jeszcze nie mówiłam... Zaopatrzyliśmy się w toalety podtynkowe firmy koło... była dosyć dobra cena w LeroyMerlin (dostaliśmy dodatkowy rabat, bo wzięliśmy od razu trzy):

blog budowlany - mojabudowa.pl

Może nie jest najpiękniejszy, ale z drugiej strony to tylko toaleta. Poza tym nie jesteśmy przekonani do tych mega nowoczesnych kańciaków...

Wczoraj dowieźliśmy na budowę kamień na wykusz-właściwie płytki kamienne zakupione w Castoramie:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Nie jest zbyt wystający, chciałam troszkę bardziej, ale chyba za bardzo by się brudził... Pomysł na elewację generalnie jest taki, by domek był cały biały tylko wykusz - cały - był w tych płytlach.

Kochani, a jak u Was idzie budowa? Troszkę do przodu? Trzymam za Was kciuki... :-)

No i Wam nie powiedziałam jeszcze o jednym - na nasz chropowaty strop przed wylożeniem styropianu kupiliśmy podład podłogowy samopoziomujący. Efekt - średni - na razie zrobiliśmy tylko łazienkę na górze, dzisiaj zrobię zdjęcie to dodam - sami ocenicie. Dziś robimy wieczorkiem po pracy kolejne pomieszczenia.